piotr harmas brightonseo

Z branżą SEO jestem związany od 2009 r. Zaczynałem jako specjalista SEO w Performance Media, stopniowo awansując do stanowiska Head of SEO w Property Group (RynekPierwotny.pl. GetHome.pl), a obecnie pęlnię funkcje Business Development Director – Product Owner w firmie Scoop, która jest częścią grupy AdNext.

Przez lata rozwijam swoje kompetencje w zakresie technicznego SEO, planowania strategii SEO, content marketingu oraz audytów, pracując dla dziesiątek (jak nie setek!) zadowolonych Klientów. I z pewnością nie spoczywam na laurach. Każdy nowa współpraca to szansa na podołanie kolejnym wyzwaniom, a dzień – okazją do nauki i poszerzania wiedzy.

Wrodzona umiejętność analitycznego myślenia i nieszablonowe podejście do problemów pozwalają mi na precyzyjne działania i indywidualne podejście do każdego tematu.

W swojej pracy kieruję się wartościami, które towarzyszą mi w życiu prywatnym: uczuciowością, dokładnością i zrozumieniem. Wieloletnia praca agencyjna nauczyła mnie patrzeć i myśleć perspektywicznie, tworząc długoterminowe rozwiązania.

Po godzinach przede wszystkim spełniam się jako ojciec. Przebywanie z dzieckiem uczy pokory i motywuje do rozwiązywania niemożliwych problemów, co z pewnością przekłada się na pracę zawodową 😉

Pasjonuję się fotografią, a w wolnych chwilach pielęgnuję swoją kreatywność, pracując z drewnem.