Konsulting SEO to kompleksowe doradztwo, które ma na celu optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych. To proces, który obejmuje szereg działań mających na celu poprawę widoczności witryny w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego Konsulting SEO jest kluczowy dla biznesu?

W świecie online, gdzie użytkownicy mają dostęp do ogromnej ilości informacji, ważne jest, aby firma była łatwo dostępna dla potencjalnych klientów. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania to klucz do sukcesu, a konsulting SEO pomaga w osiągnięciu tego celu.

Oferowany przeze mnie konsulting SEO wykracza poza standardowy audyt SEO, link building czy raporty. Zazwyczaj zakres oferty jest dostosowany do obecnej sytuacji Klienta i może się składać takich elementów jak różne analizy (widoczności, konkurencji, profilu linkowania itp.) czy pomoc przy migracji serwisu.

Niestandardowy zakres konsultingu SEO

 • pomoc przy budowie lub rozbudowie serwisu Klienta,
  • wsparcie przy planowaniu struktury serwisu,
  • rekomendacje SEO do makiet poszczególnych podstron,
 • ocena efektu i kosztów dotychczasowych prac,
 • planowanie strategii SEO multisite (w przypadku posiadania kilku serwisów, np. lokalnych oddziałów, które konkurują z serwisem centrali),
 • udział w spotkaniach projektowych,
 • omówienie konkretnego problemu itp.

Moje duże doświadczenie jako Head działu czy business Development Director pozwala spojrzeć szerzej niż tylko przez pryzmat technologii — również od strony biznesowej. Dzięki takiemu podejściu jestem w stanie zestawić potencjalne efekty SEO z kosztami, które Klient musi ponieść, co ułatwia mu podjęcie właściwych i świadomych decyzji biznesowych.

Oferuję kompleksowe wsparcie dla Ciebie i Twojej witryny w zakresie SEO technicznego

Jeżeli chcesz poznać ofertę oraz nawiązać współpracę, zapraszam do kontaktu.

Oferuję kompleksowe wsparcie dla Ciebie i Twojej witryny w zakresie SEO technicznego oraz treści.

Jeżeli chcesz poznać ofertę oraz nawiązać współpracę, zapraszam do kontaktu.

  Formularz wykorzystuje Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są twoje dane.