Jest to nadal bardzo istotny element kampanii SEO, mogący zarówno pomóc, jak i bardzo zaszkodzić Twojej witrynie, jeśli jest nieumiejętnie prowadzony. Z tego względu warto postawić na jakość, a nie ilość pozyskiwanych linków.

Linki prowadzące w głąb serwisów moich Klientów są umieszczane w unikalnych, poradnikowych artykułach. Więcej o tym, w jaki sposób są przygotowywane artykuły.

Starannie przygotowane treści mogą zostać opublikowane w serwisach tematycznych lub na topowych polskich portalach informacyjnych oraz specjalistycznych, dzięki czemu linki w nich umieszczone są dużo bardziej wartościowe niż na serwisach niskiej jakości, forach, katalogach czy blogach.

 

Jak wygląda proces pozyskiwania linków?

Przygotowanie planu linkowania

W każdym miesiącu przygotowywany jest plan linkowania z uwzględnieniem potencjału linkowanych fraz, pozycji serwisu na te frazy oraz ich wartości biznesowych dla Klienta. Każdy plan linkowania jest akceptowany z Klientem — tak, aby jak najlepiej odzwierciedlał jego potrzeby oraz oczekiwania, ale również maksymalnie wykorzystywał potencjał SEO.

Przygotowanie briefu do każdego tekstu

Dla każdej frazy zawartej w planie linkowania przygotowywany jest temat oraz brief, dzięki czemu copywriter dostaje komplet wytycznych, ułatwiający napisanie optymalnego tekstu.

Przygotowanie artykułu

Napisanie artykułu przez doświadczanego w danej branży copywritera (teksty są unikalne, tworzone na podstawie briefu, z uwzględnieniem dobrych praktyk SEO).

Weryfikacja i optymalizacja artykułu

Każdy artykuł jest skrupulatnie weryfikowany przez content managera, dzięki czemu wychwytywane są wszelkie błędy językowe, optymalizowane nagłówki oraz umieszczane linki.

Opublikowanie artykułów

Tak przygotowane i zoptymalizowane artykuły wysyłane są do wybranych serwisów. Zanim to jednak nastąpi, serwisy są wybierane pod kątem jakości (parametry SEO), tematyki (powiązanie z niszą Klienta).

Raportowanie

Klient otrzymuje linki do wszystkich opublikowanych artykułów, dzięki czemu może na bieżąco sposób monitorować ich przyrost.

 

Oferuję kompleksowe wsparcie dla Ciebie i Twojej witryny w zakresie SEO technicznego oraz treści

Jeżeli chcesz poznać ofertę oraz nawiązać współpracę, zapraszam do kontaktu.

Oferuję kompleksowe wsparcie dla Ciebie i Twojej witryny w zakresie SEO technicznego oraz treści.

Jeżeli chcesz poznać ofertę oraz nawiązać współpracę, zapraszam do kontaktu.

    Formularz wykorzystuje Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są twoje dane.